Adopcja psa, w co warto się wyposażyć.

Jeśli przygotowujesz się na adopcję psa, w Twoim domu niedługo pojawi się nowy lokator. Piesek jest nie tylko wiernym przyjacielem, ale także ogromną odpowiedzialnością i obowiązkiem. Jeśli od kilku dni przygotowujesz się na to wydarzenie, a nadal nie masz pewności czy jesteś w posiadaniu wszystkich niezbędnych rzeczy zapraszam do zapoznania się z naszą listą. Podpowiadamy co na pewno musisz przygotować biorąc psa pod swój dach.

  1. Miseczki. Jest to chyba sprawa oczywista, każdy pies musi mieć dwie miski, na pokarm i na wodę.
  2. karma i przysmaki. Najlepiej zadbać o to by pożywienie dla naszego czworonoga miało jak najlepszy skład. Wybierając karmę, sugeruj się zawartością mięsa i pilnuj by była wolna od zbóż. Sprawdź ofertę idealnie dobranych karm na mojamiska.pl
  3. obroża, puszorek, smycz. Jest to niezbędnik który przyda Ci się na każdym spacerze.
  4. Posłanie. Obojętnie na jakiego psa byś się nie zdecydował, musi mieć on miejsce które jest przeznaczone tylko dla Niego. By czuł się maksymalnie bezpiecznie.
  5. Zabawki, gryzaki, piłki. Najlepiej kupić na próbę różne zabawki, twój przyjaciel z pewnością wybierze swoje ulubione.
  6. szampon i szczotka. Jest to kolejny niezbędny element, tym razem służy pielęgnacji naszego przyjaciela. Bowiem nie można zapomnieć o jego potrzebach.