Opis leku Anastrozol i jego korzyści

Prawidłowe jest klasyfikowanie Anastrozolu jako niesteroidowego leku selektywnego o działaniu inhibitora aromatazy. W medycynie lek stosowany jest jako środek przeciwnowotworowy. Środowisko sportowe wykorzystuje substancję jako bloker aromatazy oraz jako zabezpieczenie organizmu przed skutkami związanymi z aromatazą, w szczególności ginekomastią.

Dziś wielu kulturystów próbuje kupić Anastrozol jako lek antyestrogenowy. Lek został pierwotnie zsyntetyzowany w celu wytworzenia leku stosowanego w walce z operacyjnym rakiem piersi u kobiet. Jednak baza dowodów klasyfikuje go jako inhibitor aromatazy trzeciej generacji. Produkt posiada również analogi – Vorozol z Letrozolem. Więcej o anastrozolu można przeczytać pod tym linkiem https://sterydysklep.com/inhibitory-aromatazy/anastrozol/.

Właściwości Anastrozolu

Antyestrogen Anastrozol jest szybko wchłaniany z przewodu pokarmowego. Maksymalne stężenie występuje po kilku godzinach, jeśli spożycie następuje na pusty żołądek. Można go również przyjmować na pełny żołądek. Działanie substancji nie zmniejszy się, jedynie spowolni się szybkość wchłaniania.

Działanie leku Anastrozol jest bardzo szybkie. Działanie leku jest szybkie i dość silne. Sama blokuje aromatyzację, zapobiegając tym samym zwielokrotnieniu zawartości estrogenów. W ten sposób sportowcy są chronieni przed skutkami ubocznymi wzrostu estrogenów: ginekomastia, retencja płynów, wzrost zawartości tłuszczu rozłożonego według rodzaju żeńskiego.

Wydalanie produktów przemiany materii jest co najmniej tak szybkie jak wchłanianie leku. W większości produkty rozpadu są wydalane z moczem. Możesz sterydy kup w najlepszej cenie w Polsce z pomocą naszego internetowego sklepu sportowego. Zamówienie jest tak proste jak dwa kliknięcia!

Stosowanie i dawkowanie

Lek stosowany jest do:

  • Leczenie, profilaktyka ginekomastii męskiej;

  • Zapobieganie zatrzymywaniu płynów i profilaktyka nadciśnienia tętniczego;

  • Zmniejszenie produkcji estrogenów, zwiększenie wydzielania hormonów o spektrum anabolicznym;

  • Aby zwiększyć definicję mięśni poprzez blokowanie estrogenów i inne efekty.

Zalecana dawka to 0,5 do jednego miligrama na dobę. Kurs trwający do czternastu dni pozwala substancji wykazać wszystkie jej pozytywne właściwości. Przed zażyciem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami i działaniami niepożądanymi charakterystycznymi dla tego leku.

Artykuł sponsorowany